![DSC_2125](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2125-1-678x381.jpg)
Пологовий будинок №2, який шляхом реорганізації намагаються приєднати до пологового будинку №1, зібрав журналістів, щоб висловити свою позицію стосовно цих змін.
Сьогодні, 16 червня, мав давати прес-конференцію головний лікар пологового будинку №2. Проте напередодні заходу погіршився стан його здоров’я, тому позицію колективу висловив акушер-гінеколог Геннадій Кахнов.
Колектив озвучив загалом ті ж аргументи, які нещодавно були надіслані до редакцій журналістів: економія під час реорганізації досить умовна; пологовий будинок №2 буде знищено, а не реорганізовано; більше 200 працівників втратять свою роботу.
Окрім того всього Геннадій Кахнов наголосив:
“Не все те, що заощаджується і те, що виражається у грошах, може бути обгрунтованим. Я поясню. Ми виділяємо гроші з бюджету на музеї, кінотеатри, які ніякого доходу не приносять. Але виділення є обгрунтованим, оскільки тупа і хвора нація нікому не потрібна. У даному випадку ми приходимо до нехорошої формули: одна школа, один дитсадок, одна лікарня, один пологовий будинок і один крематорій врешті-решт. З точки зору здорового глузду це вважається злочинним”.
Керівники підрозділів пологового будинку у свою чергу розповіли про те, що їх медзаклад є фактично незамінним у лікувальній сфері Кіровограда. Адже усі ліжко-місця у пологовому будинку №2 постійно зайняті. Наприклад, за 2015 рік мамами у стінах пологового будинку №2 стали 843 жінки. Наразі, очікуються 400-ті пологи у цьогорічному відліку.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2116-1.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2117.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2125-1.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2131.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2139.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2140.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2142.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2147.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2159.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2162.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2165.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_2166.jpg)