![DSC_1541](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/DSC_1541-678x381.jpg)
Учора, 9 червня, снайпери кіровоградського 3 полку спецпризначення перемогли у Чемпіонаті збройних сил України серед снайперських груп. До речі, це перші змагання в історії ЗСУ.Про це Першій електронній повідомив командир 3 окремого полку спеціального призначення Олександр Трепак.
“Це була група на половину складена з мобілізованих. Ми навіть не готувались, поїхали і перемогли. Показово, що найкращим стрілком серед наших снайперів був саме мобілізований боєць”, – розповів Трепак.
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/7d1507270526c62422a43d0de0f207efd3857cdc.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/a6717913de3e6c6c273de1492ecff564f0badcf8.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/b0744c2dcfeae8a1516522a6e08fab2d976e6176.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/d2a7da1c61eb90014105ae54a3b9ec2fdafeeeff.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/d6a0ff561adf0e2da6cca9da63e1aee45dbca07e.jpg)
![](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/06/d8c31655bd938d25605332f8a5cce42b8259f7fe.jpg)
Сайт Міноборони України пише, що на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України на Чернігівщині відбулися перші в історії сучасного Українського війська змагання команд снайперів.
У змаганнях взяли участь десять кращих команд видів і родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.
Змагання тривали три дні. Снайпери змагалися у точності стрільби на різні відстані, працювали у складі команди, демонстрували вміння взаємодіяти один з одним, вести прицільний вогонь під психологічним і фізичним навантаженням в умовах, наближених до бойових. А в заключний день змагань бійці долали багатокілометровий марш, виконували завдання з орієнтування на місцевості, оперативного виходу на позицію, розміщення, ураження конкретної цілі у визначений час та відходу з позиції.
Всі команди снайперів продемонстрували високу професійну майстерність та прагнення прирівняти кількість критичних влучень до кількості набоїв у боєкомплекті.
Фото з сайту Міноборони