![золота медаль](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2016/05/zolota-medal-630x381.jpg)
У Вільшанському районі жоден учень, поданий до нагородження, не підтвердив своєї медалі. Про це під час апаратної наради в ОДА повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко.
“Навіщо було подавати на нагородження” – здивовано промовив він.
Також, за словами заступника голови ОДА, у Вільшанському районі не можуть виділити 38 тисяч гривень на книги. Для вирішення проблемних питань у районі, Сергій Коваленко завтра відбуде у Вільшанку.