Важливо

Кіровоградська міськрада затвердила статут нового транспортного комунального підприємства

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Согодні, 29 березня, депутати Кіровоградської міськради ухвалили рішення “Про створення Комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради» та затвердили його Статут.

Створили нове КП для того, щоб прийняти у власність міста цілісно-майновий комплекс тролейбусного парку який раніше належав КП “Кіровограделектротранс”, і був незаконно переданий в аренду ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія”.

Згідно рішення, яке ухвалили депутати, заходи, пов’язані з утворенням та реєстрацією Комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради» покладено на управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради спільно з юридичним управлінням.

Фіналом всих вжитих заходів має стати передача на праві господарського відання новоутвореному комунальному підприємству цілісного майнового комплексу комунального підприємства “Кіровограделектротранс”, що розташований по проспекту Університетському, буд. 3 у м.Кіровограді.

Нагадаємо, 22 березня проект рішення “Про створення Комунального підприємства «Електротранс» Кіровоградської міської ради» було ухвалено виконкомом.

Також нагадаємо, що у грудні 2015 року рішенням Господарского суду орендаря майна – ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» зобов’язано повернути майно вартістю 5,7 млн грн., а саме майновий комплекс комунального підприємства «Кіровограделектротранс» до комунальної власності. Крім того, за позовом заступника прокурора Кіровоградської області з недобросовісного орендаря на користь громади міста Кіровограда стягнуто заборгованість по оренді цілісного майнового комплексу в сумі 3,3 млн грн.

Кінцевим бенефіціарним власником (контролером) ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія» являється кіровоградський бізнесмен, власник заводу “Радій” та гранітного кар’єру Євген Бахмач.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар