На Кіровоградщині освітяни закупили вугілля по завищеній ціні

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Маловисківської міської ради 4 березня за результатами тендеру акцептував цінову пропозицію ТОВ «Вугільна компанія Центр» на поставку кам’яного вугілля на суму 1,80 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Про це пишуть “Наші гроші”.

Документацією конкурсних торгів передбачено, що переможець повинен протягом 2016 року поставити 515 тон вугілля марки АМ (13-25) до закладів та установ міста.

Ціна однієї тони палива складе 3 500 грн.

Свої пропозиції на тендер надали також ТОВ «Євроальянс ЛТД» та ПП «Востоксервіс». Пропозиція останнього була на 16: дешевшою, але комітет конкурсних торгів відхилив її через відсутність в поданій фірмою документації копії паспорту та коду її керівника.  Це підприємство зараз переєстрвоано в Дніпропетровську, його власником та керівником є мешканець Донецька Олександр Першин.

Єдиним конкурентом переможця стало ТОВ «Євроальянс ЛТД», пропозиція якого була на 3% дорожчою. Засновником цього підприємства є мешканець Знам’янки Кіровоградської області Олександр Павленко. Саме у цієї фірми наприкінці минулого року Хлібодарівська сільська рада Волноваського району Донецької області замовила рекордно дорогий антрацит.

Власником ТОВ «Вугільна компанія Центр» є мешканець Кіровограда Юрій Коваленко та жителька тимчасово окупованої Макіївки Ольга Майданік. Фірма була заснована на початку липня 2014 року – через місяць після оголошення тендеру на постачання вугілля освітянам Маловисківського району, переможцем якого вона стала. Взагалі, «Вугільна компанія Центр» входить списку підприємств, які восени минулого року постачали антрацит за найвищими цінами.

Відмітимо, що акцептована ціна вугілля ТОВ «Вугільна компанія Центр» в 3,50 тис грн./т є вищою за аналогічні закупівлі по Кіровоградській області. Так, 19 лютого відділ освіти Ульянівської РДА підписали договір на постачання вугілля марки АМ (13-25) з ФОП Арсірій Оксана Вікторівна. Ціна за тонну вугілля в даній угоді склала 3,29 тис грн.

Починаючи з кінця 2014 року ТОВ «Вугільна компанія Центр» виграло усі тендери на поставку вугілля освітянам Малої Виски та Маловисківського району Кіровоградської області. До цього даний більшість поставок у цей район контролювала фірма ТОВ «Макреалгрупп» іншої уродженки Макіївки – Олени Курепіної. Остання в Верховній Раді попереднього скликання була помічником на громадських засадах народного депутата Олександра Риженкова (Партія регіонів).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар