Важливо

Microsoft визнав кіровоградку однією з найкращих на Міжнародному конкурсі вчителів

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Вчителька англійської мови з Кіровограда Маргарита Калюжна стала однією з найкращих у номінації “Гейміфікація” на Міжнародному конкурсі Microsoft E2 – Educator Exchange.

Цей конкурс проходив у Будапешті у рамках глобального форуму вчителів-новаторів, передає VIDIA.

На конференції, що зібрала прогресивних освітян зі всього світу, був проведений конкурс на найкращу спільну роботу – Educator Challenge.

Вчителі, працюючи у групах, мали виявити проблеми навчального процесу та запропонувати ідеї для їх вирішення за допомогою інструменту Office Mix. Команда Маргарити Калюжної, до якої увійшли 4 вчителі з Малайзії, Турецької Республіки, Швейцарської Конфедерації та України, виборола почесне друге місце.

Читайте також: Кіровоградські школярі незабаром зможуть навчатись, граючи в комп’ютерну гру

За словами української вчительки, завданням було виявити та вирішити одну з актуальних проблем, з якими стикаються вчителі. Команда Маргарити працювала над розробкою рішення, яке дозволить з перших хвилин уроку захопити увагу учнів та надихнути їх до роботи. Для вирішення завдання була розроблена ігрова концепція First Five Minutes (перших п’яти хвилин), яка створює атмосферу змагання та спонукає учнів до навчання.

Маргарита Калюжна активно впроваджує новітні технології в навчальний процес та другий рік поспіль бере участь у конференції E2, та є сертифікованим учителем-експертом Microsoft.

Міжнародний форум вчителів-новаторів зібрав понад 300 учасників з усього світу.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар