Важливо

Кіровоградський 17-го ОМПБ відбив наступ сепаратистів і захопив їхню зброю (ФОТО, ВІДЕО)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Сили АТО поблизу Зайцевого захопили та вилучили велику кількість озброєння терористів – повідомляє прес-центр штабу АТО.

“Майже добу тривав бій поблизу с. Зайцеве що на Донеччині. Вже місяць ця гаряча «нульова» ділянка фронту, яку боронить окрема мотопіхотна бригада, щоденно попадає у зведення штабу АТО.

Один з підпорядкованих бригаді батальйон прийняв штурмове зіткнення яке розпочалося у вечері і тривало практично до самого ранку. Під прикриттям кулеметів, гранатометів ворожа піхота пішла у наступ. Відважним і сміливим українським військовослужбовцям вдалося посунути далі сепаратистів з висоти з якої вони наступали. На місці, кинутих позицій російських найманців звідки вони починали атакувати українські позиції, було захоплено ворожі трофеї: це протитанкові керовані ракети призначені для ураження танків та броньованою техніки їх менший аналог «Шмелі», вогнемети виробництва 2000 року.

Є докази того, що все це виготовлено у Росії, оскільки мають відповідне маркування й перебувають на озброєнні армії РФ. Ситуація в черговий раз доводить що збройна агресія Росії на Донбасі продовжується. Вона його ініціювала, фінансує, озброює і ним керує.

Командир батальйону висловив сподівання, що бійці, які захопили російські трофеї будуть представленні до нагород”. – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, тут українські позиції тримають бійці з кіровоградського 17-го окремого мотопіхотного батальйону.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар