У зоні АТО олександрієць втратив ноги, але хоче продовжити військову службу. Потрібна допомога

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Аби дістатися на службу в Олександрійську авіаційну частину учаснику АТО – інваліду I групи 29-річному Едуарду Маську потрібен автомобіль. Справа в тім, що на війні (захищаючи блокпост під Маринівкою) олександрієць позбувся обох ніг. Втім, не втратив віру у життя. Не зламався. П’ять місяців поспіль чоловік лікувався у Штатах – у місті Брічпорт. Там же за кошти української діаспори йому протезували нижні кінцівки. По поверненню на Україну Едуард оселився в Олександрії, звідки родом. Тут нині мешкає з дружиною Валентиною та півторарічним сином Костиком.

З лютого минулого року боєць проходить реабілітацію, освоює протези і відтак хоче повернутися до військової служби, адже в іншій сфері себе й не уявляє. Тим більше і за фахом  – військовий.

Його дружина Валентина розповідає, що до початку АТО Едуард служив у військовій частині Нацгвардії № 3029 «Гепард» м. Запоріжжя, звідти був мобілізований. «Керівництво тієї частини має домовленість з Олександрійською ВЧ №2269, яка згодна прийняти Едуарда на службу за контрактом», – зазначає вона. Але щоб військовому, зважаючи на його стан, дістатися на службу – необхідний транспорт. Власне, цю інформацію підтверджує й командир Олександрійського авіаційного полку Руслан Яковлєв. За його словами, якщо Едуард матиме власний транспорт, то обов’язково зможе продовжити військову кар’єру і проходитиме службу за місцем проживання. «Нас попросили, і ми пішли назустріч земляку, хоча зазвичай з інших частин нікого не переводили», – наголошує Руслан Яковлєв.

Аби вирішити проблему бійця, його родина звернулася за підтримкою до місцевих волонтерів. Близькі сподіваються, що серед земляків обов’язково знайдуться ті, кому доля  інваліда – небайдужа. Проте, щоб придбати йому автомобіль, потрібно як мінімум 4 тисячі доларів. Хоча, як варіант, рідні готові прийняти в дарунок і стареньке авто, яке у разі необхідності  волонтери обіцяють відремонтувати, залучивши до справи місцевих умільців.

З пропозиціями можна звертатися за телефоном волонтерки Олександрійського Союзу солдатських матерів Світлани Пальчук: 096-34-66-772 або 093-786-63-52.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар