Важливо

Скандальну директорку Центру реабілітації дітей-інвалідів вдруге звільнили з посади

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутати Кіровської районної у м. Кіровограді ради звільнили Ганну Заботкіну з посади директора КЗ “Центр соціальної реабілітації (денного перебування) дітей-інвалідів Кіровської районної у м. Кіровограді ради”. Причиною звільнення була заява пані Заботкіної.

Раніше Ганну Заботкіну вже звільняли рішенням попереднього депутатського корпусу Кіровської райради, проте, вона оскаржила те рішення в суді, і поновилася на посаді. Причиною першого звільнення пані Заботкіної з посади директора Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів стали численні порушення у роботі закладу, виявлені комісією райради, яку було створено на підставі численних скарг батьків дітей-відвідувачів закладу.

Читайте також: Колишня директорка Центру реабілітації дітей-інвалідів хотіла вивезти меблі із закладу (ФОТО)

Нагадаємо, скандальні події навколо Ганни Заботкіної та Центру реабілітації дітей-інвалідів відбуваються давно. Група батьків звинувачувала директорку у тому, що вона змінює специфіку закладу і створює умови, за яких вони не мають можливості приводити дітей до закладу.

Читайте також: Черговий конфлікт у Центрі реабілітації дітей-інвалідів (ВІДЕО)

А 4 січня зранку Ганна Заботкіна прибула до Центру та намагалася вивезти меблі та речі зі свого кабінету. Працівники закладу викликали поліцію, оскільки колишня директорка стверджувала, що її власними речами є деякі елементи меблів у групах, де перебувають діти. Крім того, на цих речах є інвентарний номер. Тоді вивезти меблі Ганні Заботкіній не вдалося.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

Будьте першим, що прокоментував

Залишити коментар

Адреса вашої електронної пошти не буде опублікована.


*