Багатодітна родина загиблого санітарного інструктора Сил спеціальних операцій ЗСУ, солдата Василя Дівіченка отримала ключі від трикімнатного будинку в місті Олександрія.
Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Асоціації ветеранів ССО.
Житло вдалося придбати завдяки спільним зусиллям Асоціації ветеранів ССО та Благодійного фонду «Гуртом UA» за сприяння командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Василь народився 14.01.1987 року в селі Рожеве Олександрійського району. Жив у Олександрії. Закінчив школу №19 і медучилище за спеціальністю фельдшер. Відслужив строкову службу у Києві. Працював водієм на вантажних машинах, таксі, займався ремонтом авто.
Василь Дівіченко проходив службу за контрактом як санітарний інструктор групи спеціального призначення. Він загинув від вибуху гранати у жовтні 2016 року під час підготовки підрозділу до виїзду в район проведення АТО. До останнього залишався на службі та виконував обов’язки з порятунку побратимів.
Після загибелі військового його дружина самостійно виховує чотирьох дітей. Родина тривалий час жила без власного житла та в складних побутових умовах. Нині сім’я має власний дім – простір для життя, навчання та повсякденної стабільності.
В Асоціації ветеранів ССО зазначають, що забезпечення житлом родин загиблих військовослужбовців є одним із ключових напрямів їхньої роботи та реалізується на постійній основі.
Нагадаємо, за рік в Олександрійській громаді 29 дітей втратили родину
Читайте також: у Кропивницькому вручили нагороди родинам загиблих і зниклих безвісти захисників
Залишити коментар: