60-річного кропивничанина судитимуть за домашнє насильство над ексдружиною

Журналістка
Віта Банташ
Журналістка
Сімейне насильство, новини Кропивницького і Кіровоградщини, Домашнє насильство, Поліція, Новини Кропивницького, Психологічне насильство, Суд, Покарання, Поліція
Фото: istockphoto

Поліція Кропивницького скерувала до суду обвинувальний акт щодо 60-річного чоловіка, якого підозрюють у систематичному психологічному насильстві над 64-річною колишньою дружиною.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу поліції Кіровоградської області.

За попередньою інформацією, співробітники сектору протидії домашньому насильству неодноразово отримували звернення від потерпілої. Поліцейські документували дії чоловіка, складали адміністративні матеріали, виносили заборонні приписи та проводили превентивну роботу. Втім, як зазначають у поліції, попри вжиті заходи, чоловік продовжував вчиняти насильство.

Слідчі за процесуального керівництва окружної прокуратури повідомили йому про підозру за ст. 126-1 Кримінального кодексу України “Домашнє насильство”. Після завершення досудового розслідування обвинувальний акт скерували до суду.

Санкція статті передбачає громадські роботи, пробаційний нагляд або позбавлення волі на строк до двох років.

Нагадаємо, жителя Кропивницького судитимуть за психологічне насильство над співмешканкою

Читайте також: 37-річного жителя Кіровоградщини підозрюють у сексуальному насильстві над дітьми

Поширити:

Залишити коментар: