На Кіровоградщині судитимуть ексначальника Льотної академії

Новини Кіровоградщини, прокуратура, зловживання
© tda-invest.org.ua

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця Льотної академії, якого підозрюють у зловживанні службовим становищем, що завдало істотної шкоди державним інтересам.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку окружну прокуратуру.

Слідством встановлено, що ексначальник закладу, достовірно знаючи, що коливання цін на електроенергію на ринку не відбувалося, уклав додаткову угоду до договору про її постачання за завищеною ціною.

Унаслідок таких дій державному бюджету завдано збитків на суму понад 280 тисяч гривень, а вигоду отримало підприємство-постачальник.

Обвинувальний акт направлено до суду за ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем).

Згідно із санкцією статті, посадовцю загрожує до трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років, а також штраф до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо,у Льотній академії новий тимчасовий ректор

Читайте також:на Кіровоградщині керівнику релокованого медзакладу повідомили про підозру

Поширити:

Залишити коментар: