
Переговори, нарада, бізнес-зустріч – це вагомий етап роботи команди, колективу, відділу на підприємстві чи установі, а також ведення будь-якого бізнесу загалом. Такі заходи можуть носити суто внутрішній характер чи бути спрямовані на налагодження зовнішніх партнерських зав’язків.
Як би там не було, та для успішних зустрічей і переговорів необхідно продумати і врахувати всі деталі – загальну обстановку, атмосферу і предмети декору, які її створюють. А головне – це стіл https://toka.ua/catalog/stoly-peregovorov/, який буде в центрі уваги протягом усієї зустрічі. Тому вкрай важливо, щоб він був надійним, доглянутим, викликам повагу до приймаючої сторони (власника офісу, організатора переговорів) і формував розуміння про надійність партнера, яка, як стверджують психологи, асоціюватиметься саме з надійністю стола, за яким ідуть перемовини. Такі столи можна придбати в “Toka Ukraine”.
Як вибрати стіл для переговорів
Перед тим, як зробити таку вагому покупку, необхідно ознайомитися з усім різноманіттям столів для переговорів та зважити всі плюси і мінуси цих конструкцій. Адже насправді сучасні виробники пропонують широкий асортимент столів на будь-який смак і гаманець, тож обрати є з чого.
Обираючи, зважайте, найперше, на загальний стиль офісу, щоб усі деталі в переговорній кімнаті доповнювали одна одну і виглядали максимально гармонійно, створюючи гармонійну, серйозну, але водночас невимушену атмосферу. І стіл в цій обстановці відіграватиме ключову роль.
Основні критерії вибору столу для переговорів:
- Розмір і стиль. Зважте на площу приміщення, кількість осіб, які воно може вмістити, наявність додаткових меблів (полиць для декору, шаф для документів, дошки і проектора, кулера з водою тощо. Учасники переговорів чи наради не повинні сидіт тісно один біля одного, ледь не торкаючись плечами. Врахуйте потребу в особистому просторі, необхідність мати власне місце на поверхні столу для папок, документів тощо.
- Матеріал. Сучасні виробники використовують різноманітні матеріали. Є класичні столи з цільної деревини, хай-тек конструкції з металу і скла, деякі моделі поєднують в собі різна види матеріалів, популярні вироби з використанням епоксидної смоли тощо. Тут критерії вибору залежать від смаку покупця та загального стилю інтер’єру.
- Практичність. Цей критерій напряму пов’язаний з попереднім (матеріалами). Варто обирати міцні і практичні конструкції, які служитимуть довго і надійно. Наприклад, пластиковий стіл не прослужить довго і навіть у сучасному дизайні виглядатиме вкрай кострубато й недоречно в серйозній переговорній кімнаті. А скляні поверхні потребують особливого догляду зі спеціальними засобами, що теж варто врахувати.
- Функціональність. Про функціональність столу свідчить і наявність прихованих поличок чи шухлядок, які не видно зверху, але вони є і можуть стати чудовим виходом із ситуації, коли треба забрати зайву папку чи покласти кудись портмоне чи сумочку. Також важлива наявність на столі чи під ним розеток, отворів для проводів, системи під’єднання до аудіо- та відеообладнання тощо.
Визначившись зі столом, необхідно також підібрати крісла, які відповідатимуть його стилю, пасуватимуть, будуть зручними в користуванні, практичними в догляді.
Отже, обираючи столи для переговорних кімнат, варто розуміти, що це, перш за все, обличчя компанії і довгострокова інвестиція в її майбутнє. Саме стіл від “Toka Ukraine” перший привертатиме увагу і впливатиме на формування загального враження учасників переговорів. Тому робіть цей вибір ретельно.
Залишити коментар: