Воїни 121 бригади терміново збирають кошти на ремонт РЕБу (РЕКВІЗИТИ)

Воїни одного з батальйонів 121  бригади територіальної оборони Кіровоградщини потребують підтримки у зборі коштів на терміновий ремонт РЕБу (засобу радіоелектронної боротьби). 

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Підрозділ виконуває бойові завдання на Херсонськлму напрямку. Саме тут РЕБ, який військові нещодавно придбали, було пошкоджено під час ворожого обстрілу. А без цього обладнання їм буде важко як тримати лінію оборони, так і завдавати ударів по окупантах.

photo-5222251306893309324-y

“Хтось каже, що втомився? Так от, ми ще тримаємо стрій! Коли ми втомимося, то на наше місце прийдете ви, а ми відпочинемо. ТА ПОКИ МИ ТУТ І ПОТРЕБУЄМО ПІДТРИМКИ НАШОГО УКРАЇНСЬКОГО ТИЛУ!

Нещодавно ми купували РЕБ, та після чергового обстрілу він потребує термінового ремонту! Не варто пояснювати важливість цього приладу. А ми знову звертаємося до вас, наші друзі, знайомі і небайдужі українці!

Не дай собі скласти руки, щоб потім не скласти голови!” – звертається до земляків воїн із Кіровоградщини Дмитро Лазаревич.

На ремонт РЕБу потрібно щонайменше 50 тисяч.

Підтримати збір можна за реквізитами:

Читайте також: 

Поширити:

Залишити коментар: