
Днями у Кропивницькому правоохоронці зупинили нетверезого водія з, імовірно, підробленими правами.
Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Кіровоградської області.
Під час оформлення ДТП патрульні з`ясували, що у її винуватця один із документів на право керування має ознаки підробки.
З бази даних Національної поліції інспектори дізналися, що керманич ніколи не отримував посвідчення водія. Окрім цього, за допомогою приладу Драгер інспектори встановили, що кропивничанин перебував у стані алкогольного сп’яніння.
“Врешті-решт чоловік зізнався і в тому, що самостійно виготовив посвідчення водія, і в тому, що того дня він вживав алкогольні напої”, – йдеться у повідомленні пресслужби.
За скоєне патрульні склали на нього протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП), а також винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом без права керування ним) КУпАП.
Для вилучення, ймовірно, підробленого документа поліцейські викликали на місце події слідчих.
За ч. 4 ст. 358 (Використання завідомо підробленого посвідчення водія) ККУ передбачена максимальна відповідальність у вигляді обмеження волі строком до 2 років.
Нагадаємо, під час комендантської години у Кропивницькому зупинили п`яного водія
Читайте також: п’яний водій тікав від патрульних вулицями нічного Кропивницького (ВІДЕО)
Залишити коментар: