
На Кіровоградщині підприємця підозрюють у службовій недбалості під час технічного нагляду за ремонтом дороги в смт Компаніївка.
Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кіровоградської обласної прокуратури.
Відомо, що підприємець здійснював технічний нагляд під час ремонту асфальтного покриття в смт Компаніївка Кропивницького району.
Підозрюваний, не перевіривши обсяг виконаних робіт та якість використаних матеріалів, підписав акти, у яких містилися недостовірні дані.
Сума завданих державі збитків становить 880 тисяч гривень.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Нагадаємо, на Кіровоградщині підрядник привласнив бюджетні гроші під час ремонту дороги
Читайте також: у зловживанні службовим становищем підозрюють посадовця Кіровоградоблавтодору
Залишити коментар: