У Кропивницькому попрощалися з чотирма загиблими воїнами (ФОТО)

Ілюстративне фото

Сьогодні, 18 лютого, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани  попрощалися з чотирма загиблими воїнами.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Олександр Нікулін народився 19 квітня 1972 року в Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі № 30. Професію слюсаря здобув у професійно-технічному училищі № 6.

Пройшов військову строкову службу в повітрянодесантних військах.  Професійних шлях Олександр Нікулін розпочав на заводі «Гідросила», а вже з 1995 року незмінно працював на підприємстві «Дніпро-Кіровоград». За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та значний особистий внесок у забезпечення функціонування підприємства нагороджений відзнакою Президента України – медаллю «За працю і звитягу».

У 2015-2016 роках брав  участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», отримав статус ветерана війни – учасника бойових дій.

На початку великої війни  Олександр Нікулін  став на захист Батьківщини.  Служив гранатометником протитанкового відділення. Брав участь в обороні та захисті Херсонської та Запорізької областей.

За виявлену мужність та успішне виконання бойового завдання нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест», відзнакою Міністра оборони України «Хрест доблесті» за відвагу в бою.

52-річний старший матрос Олександр Нікулін загинув 10 вересня 2024 року в районі села Снагость Курської області.

П’ять місяців його вважали зниклим безвісти. У лютому 2025 року ДНК-експертиза підтвердила загибель  воїна. Без рідної людини залишились дружина, донька, син, який зараз захищає Україну, двоє онуків та дві сестри захисника.

8

Євгеній Зайцев народився 22 березня 1985 року в Кропивницькому. У віці 11 років він залишився сиротою, навчався у школі-інтернаті Кіровоградської області.

Після закінчення школи вступив до Новоукраїнського професійно-технічного училища № 40, де здобув професію муляр-лицювальник.

У вересні 2024 року приєднався до лав Збройних сил України.  Служив на посаді стрільця.

39-річний солдат Євгеній Зайцев загинув 4 лютого 2025 року в районі села Гуєво Суджанського району Курської області під час виконання бойового завдання. Без нього залишилися рідний брат із своєю дружиною та племінник. 

6

Олексій Грицай народився 31 жовтня 1993 року в Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №19. Закінчив професійно-технічне училище №4, де здобув професію «верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним управлінням».

Після закінчення навчального закладу працював на експериментальній дільниці заводу «Червона Зірка».

Пройшов військову строкову службу у військах протиповітряної оборони в місті Херсоні. Повернувшись додому працював апаратником етерифікації на підприємстві «Кіровоградпостач».

Із 2014 року Олексій Грицай, брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

За захист суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня», почесною відзнакою «За заслуги» 34 Окремого мотопіхотного батальйону, мав статус ветерана війни – учасника бойових дій.

У квітні 2022 року Олексій Грицай став на захист країни. Служив на посаді стрільця-зенітника зенітного ракетного взводу. Воював на найгарячіших напрямках бойового зіткнення.

Старший солдат Олексій Грицай загинув 8 лютого 2023 року в районі населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.  Майже два роки його вважали зниклим безвісти. У січні 2025 року надійшло офіційне підтвердження загибелі 29-річного воїна. Без нього залишилися  мама, сестра, два брати, бабуся та племінники.

5

Солдат Олег Мезенцов народився 28 червня 1982 року в Кропивницькому. Навчався в загальноосвітній школі № 6.  Олег пройшов військову строкову службу та здобув вищу освіту в місті Одеса. Працював на різних підприємствах міста.

У березні 2024 року Олег Мезенцов приєднався до лав Збройних сил України. Був командиром бойової машини – командиром механізованого відділення.

30 грудня 2024 року в результаті атаки ворожого дрону в Курській області воїн отримав поранення. Переніс складну операцію, лікувався, приїхав до Кропивницького на реабілітацію.  11 лютого 2025 року серце  42-річного солдата Олега Мезенцова зупинилося.

Без нього залишилися батьки, сестра, племінники.

7

1

2

3

4

Нагадаємо, у Кропивницькому попрощалися з п`ятьма загиблими воїнами (ФОТО)

Читайте також: цьогоріч на реконструкцію Алеї слави у Кропивницькому виділили 28 мільйонів гривень

Поширити:

Залишити коментар:

коментар