Як загадати бажання на Новий рік: цікаві традиції

Коли Старий і Новий рік зустрічаються, ми звикли збиратися за святковим столом з рідними і близькими, відкорковувати шампанське, слухати привітання президента і… загадувати бажання під бій годинника. І в ХХІ столітті, в часи панування високих технологій і штучного інтелекту, люди продовжують вірити в дива і сподіватися на чудо.

Для тих, хто вірить і сподівається, Перша електронна газета зібрала цікаві традиції від різних народів світу щодо “правил” загадування новорічних бажань.

Є кілька невеликих нюансів, які варто враховувати при загадуванні бажання.

  • Загадане бажання має стосуватися виключно вас.
  • Просіть щось реалістичне (підвищення на посаді, подорожі, зустріч зі своєю другою половинкою тощо).
  • Чітко формулюйте думку (можете навіть трохи потренуватися, щоб усе вийшло ідеально).
  • Використовувати частку “не” для формулювання бажання категорично не можна. Воно повинно мати чітку ствердну форму.
  • Загадувати бажання потрібно в теперішньому часі, ніби воно вже збулося (я купила квартиру, я отримала нову посаду, я зустріла своє кохання).
© huffingtonpost.com

Хоча, звичайно, ви можете загадувати буквально все, чого бажає ваша душа, однак, існують такі бажання, які краще не озвучувати в новорічну ніч:

  • незліченні багатства — не слід гнівати Фортуну;
  • якщо ви хочете кохання, не варто робити його об’єктом конкретну людину — краще перерахуйте ті якості, які ви б хотіли бачити в своєму партнерові;
  • побажання зла кому-небудь — зазвичай таке може повернутися проти вас;
  • конкретне місце роботи — як і у разі з коханням, перерахуйте всі ті умови, які ви б хотіли бачити на новій роботі.

Монетка як талісман

Досить простий, але цікавий спосіб загадати бажання. Опівночі потрібно взяти в руки монетку, подивитися на неї та подумки розповісти їй про свою мрію.

Коли годинник проб’є востаннє, то монетку необхідно заховати у потаємне місце. Потім її потрібно носити з собою як талісман, що допоможе здійснити заповітне бажання.

© pixabay.com

Гіркий присмак здійснення бажань

Деякі способи можуть бути не зовсім приємними, але від того не менш дієвими. Наприклад, дехто полюбляє під бій годинника жувати горошину перцю. Поки її смак гірчить та припікає, необхідно подумати про своє бажання і незабаром воно збудеться.

Поповнення в родині

Якщо ви дуже хочете дитину, тоді цей спосіб загадати найзаповітніше бажання точно для вас. Правила досить прості. Купіть в магазині мандаринки та обов’язково поставте їх на стіл. Під бій годинника оберіть рандомну мандаринку, загадайте бажання, почистіть її та з’їжте. Якщо в мандаринці трапилася кісточка – бажання обов’язко возбудеться. Чекайте дива!

© pixabay.com

З’їж 12 виноградинок

Це одна цікава іспанська традиція… Але чому виноград і чому саме 12 ягід? В Іспанії виноград є символом достатку та процвітання. Кількість ягід символізує кількість місяців у році, протягом яких і має збутися твоє бажання.

Тож, щоб у новому році на тебе чекали приємні сюрпризи, неодмінно прикупи гроно винограду. Загадувати бажання слід так: постав на стіл у красивій тарілці гроно винограду; щойно годинник почне бити 12 ударів, загадай бажання і встигни з’їсти 12 ягід.

Якщо все встигнеш зробити вчасно – новорічне бажання неодмінно збудеться, вірять іспанці.

Читайте також: Що одягнути на Новий рік, щоб порадувати символ 2025-го – Дерев’яну Змію

Поширити:

Залишити коментар:

коментар