![435046508_3624543651144595_5794689803662363586_n](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2024/04/435046508_3624543651144595_5794689803662363586_n-678x381.jpg)
Випускники 11-х класів КЗ «Олександрівський ліцей №2» посадили 12 саджанців лип на «Алеї спогадів» у рідному селищі.
Про це Першій електронній газеті розповіла педагог-організаторка ліцею Ірина Фокша.
З її слів, у навчальному закладі ця традиція виникла декілька років тому і стала символом входу у нове життя для кожного випускника ліцею. Цьогоріч ця подія співпала ще й з акцією «Випускники-2024 року для майбутніх поколінь», яка передбачає, що учні випускних класів можуть посадити дерево у своєму місті, містечку чи селі, як символ вірив нашу Перемогу.
«Це місце також стане зв’язком між минулим та майбутнім, між різними поколіннями випускників, де вони зможуть збиратися після закінчення ліцею», – зазначила Ірина Фокша.
Читайте також: Дерев на понад 3 млн грн знищили “чорні лісоруби” на Кіровоградщині