На Кіровоградщині засудили зрадника, який викрадав і катував українців на Херсонщині

За поданням Кіровоградської обласної прокуратури суд визнав винним херсонського «правоохоронця», який сприяв військовим формуванням рф у забезпеченні правопорядку в окупованому місті Нова Каховка та підіймав на флагштоці міста так званий прапор перемоги.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну прокуратуру.

З початку окупації засуджений, перебуваючи на тимчасово окупованій території Херсонщини, маючи проросійські погляди та критичне ставлення до діючої законної влади в Україні, добровільно зайняв посаду у незаконному правоохоронному органі, так званій поліції міста Нова Каховка.

У межах своїх службових повноважень  патрулював території міста, у форменому одязі зі зброєю разом з іншими “поліцейськими” та представниками збройних формувань рф, а також вчиняв інші протиправні дії в інтересах окупаційної влади, що здійснюються від імені та за стандартами держави-агресора.

Так, перебуваючи у складі незаконного органу правопорядку, особисто викрадав з числа місцевих мешканців активістів з проукраїнською позицією, волонтерів, учасників АТО, а також незаконно позбавляв їх волі та завдавав моральних та фізичних страждань.

Окрім того він розробив та розповсюдив статут так званої ГО «Народное единство» ультраправого радикального спрямування, що діяла згідно нормативних актів псевдоутворень «Херсонської, Донецької та Луганської народних республік».

Судовий розгляд здійснювався в порядку спеціального судового провадження (“in absentia”). Вирок суду – 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, закликав віддати росії 9 регіонів України: на Кіровоградщині викрили інтернет-агітатора

Читайте також: дружина льотчика – про Чорнобаївку, окупацію та нове життя в Кропивницькому

Поширити:

Залишити коментар:

коментар