СБУ показала тестування дронів «Sea Baby», на які донатили українці

Служба безпеки України продемонструвала перший морський дрон «Sea Baby», який був виготовлений завдяки масштабному волонтерському збору на платформі UNITED24.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією СБУ.

У рекордні терміни завдяки українському бізнесу, міжнародним донорам і українцям зібрано майже 300 мільйонів гривень на 35 морських дронів СБУ «Sea Baby».

«Sea baby» 2024 року випуску – це дрон нового покоління, який вдосконалений і ще більш смертоносний для ворога. Перший зразок у цій партії, який СБУ показала під час тестувань, отримав назву «Авдіївка».

photo-5425134472350782476-y

Як і кожна модель морських дронів, «Авдіївка» пройде повний цикл морських випробувань. У процесі команда розробників СБУ буде адаптувати новітнє бортове озброєння, спеціально сконструйоване та виготовлене для використання на багатоцільових платформах, якими є «Sea Baby».

«Новий «SeaBaby 2024» має вдосконалені технічні характеристики, більшу бойову та маневрену спроможність. Він здатен доставити майже тонну вибухівки на понад тисячу кілометрів. СБУ задумувала цей дрон як універсальну платформу, на якій буде розміщуватися різне озброєння», – розповів «Хантер», бригадний генерал СБУ.

photo-5425134472350782478-y

Нагадаємо, що саме за допомогою морських дронів СБУ підірвала Кримський міст і вразила в цілому 11 російських військових кораблів.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар