![церква ПЦУ парк Крючкова](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2024/02/a-igreja-fica-atras-da-1-678x381.jpg)
Кропивницькі депутати передали міський парк імені Крючкова у постійне користування єпархії Православної церкви України.
Відповідне рішення вони прийняли сьогодні, 27 лютого, під час чергової сесії міськради, повідомляє Перша електронна газета.
У проєкті рішення йдеться про земельну ділянку по вул. Павла Сніцара загальною площею 3,0521 га. Кропивницька Єпархія Православної Церкви України» отримає її у постійне користування для будівництва та експлуатації. Там же знаходиться Храм Успіння Пресвятої Богородиці, який ПЦУ отримала в користування рішенням сесії у травні минулого року.
![ПЦУ парк Крочкова](https://i.ibb.co/vLd8254/a-igreja-fica-atras-da.jpg)
Нагадаємо, також депутати виділили 100 мільйонів на ЗСУ і 95 мільйонів на ремонти.