Кропивницький попрощався з трьома загиблими воїнами (ФОТО)

Сьогодні, 26 січня, Кропивницький знову прощався із земляками-Героями: старшим сержантом Філіпом Старюком, молодшим сержантом Олексієм Волошком, солдатом Богданом Равою. 

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на пресслужбу Кропивницької міської ради.

Філіп Старюк народився 26 березня 1985 року в Херсоні. Навчався у місцевій школі №30. Закінчив Херсонський юридичний інститут, проходив службу в органах внутрішніх справ, працював в екологічній інспекції Чорного моря.
Від початку ведення неоголошеної війни росії проти України долучився до захисту рідної країни, служив в лавах 79 окремої десантно-штурмової бригади. Брав безпосередню участь в антитерористичній операції. Із 2016 по 2020 рік служив у Військовій прокуратурі, з 2021 року – у Державному бюро розслідувань.
З першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України долучився до захисту України у складі 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.

Служив на посадах оператора та старшого оператора груп спеціального призначення загону спеціальних операцій. Виконував бойові завдання в Запорізькій, Луганській та Донецькій областях. Відзначений відомчими нагородами.

Старший сержант Філіп Старюк загинув 21 січня 2024 року поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області під час виконання бойових завдань.Без рідної людини залишились мама, дружина та син.

Олексій Волошко народився 11 жовтня 1993 року в Ставропольському краї. Згодом родина переїхала в Україну. Закінчив професійно-технічне училищі №8.
У листопаді 2016 року вступив на військову службу за контрактом до лав 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго.
Служив на посадах розвідника розвідувальної групи, оператора та старшого оператора групи спеціального призначення. Брав участь в антитерористичній операції та Операції об’єднаних Сил. Нагороджений почесним нагрудним знаком «За взірцевість у військовій службі». З початком повномасштабної агресії росії проти нашої держави брав активну участь в обороні Києва та виконував бойові завдання на найгарячіших напрямках фронту.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі указом Президента України від 17 листопада 2022 року нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня». Має відзнаку Президента України «За оборону України» та відомчі нагороди.

Старший оператор групи спеціального призначення загону спеціальних операцій, молодший сержант Олексій Волошко загинув 21 січня 2024 року поблизу населеного пункту Авдіївка Донецької області під час виконання бойового завдання із забезпечення заходів національної безпеки і оборони України. У загиблого воїна залишились мама, дружина та двоє доньок.

Богдан Рава народився 6 квітня 1998 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №8. Закінчив професійно технічне училище №2 та здобув спеціальність «автомеханіка».Пройшов військову строкову службу, працював на підприємствах міста на різних посадах. У червні 2022 року за мобілізацією приєднався до лав Збройних Сил України та став на захист батьківщини. Служив на посаді навідника 4-ої аеромобільної роти аеромобільного батальйону.

Солдат Богдан Рава загинув 19 січня 2024 року поблизу населеного пункту Стельмахівка Сватівського району Луганської області. Без сина, брата, онука залишились мама, двоє братів, сестра та бабуся захисника.

Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар