Як українцям обміняти посвідчення водія в Італії?

Італія стала сьомою країною, де українці мають можливість отримувати одну з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС за кордоном – обмін посвідчення.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією прес-служби РСЦ МВС в Кіровоградській області.

Ця послуга доступна за адресою:

місто Роццано (провінція Мілан), торговельний центр Фіордалісо Мілан (Centro Commerciale Fiordaliso Milan – Via Curiel, 25 20089 Rozzano (Mi) Italia).

Прийом громадян відбувається у мобільних програмно-технічних комплексах – спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс» – з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 у порядку живої та електронної черги.

Для обміну та відновлення посвідчення водія потрібно з собою взяти такий перелік документів:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи, або закордонний паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних;
  • медична довідка (на період воєнного стану не обов’язкова).

Після подачі документів особу фотографують та створюють заявку на відновлення посвідчення водія. Далі вона надсилається в Україну до сервісного центру МВС. У разі схвалення, замовник отримує готове посвідчення водія.

Нагадуємо, що обмін та відновлення посвідчення водія для українців доступне в Польщі, Чехії, Німеччині, Іспанії, Туреччині, Словаччині.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм.

Читайте також: Доставку посвідчення водія можна буде замовити через ДІЮ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар