Триває набір молоді на оплачувані громадські роботи у Кропивницькому

© kr-rada.gov.ua

Управління молоді та спорту Кропивницької міської ради продовжує набір молоді віком від 14 років на оплачувані громадські роботи з благоустрою міста. Перша зміна, у якій взяли участь 50 осіб, завершилася 14 липня. Останній день другої зміни – 28 липня. 

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією міськради.

“Цього року надзвичайно високий попит серед молоді на участь у оплачуваних громадських роботах. Зважаючи на це сума на організацію громадських робіт була збільшена, а набір охочих попрацювати продовжили. Самі ж роботи триватимуть до 25 серпня”, – розповідає заступниця начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкаська.

Від початку липня за участі молоді впорядковані території парку «Козачий острів», скверу Молодіжного, парку Молодіжного, парку «Захисників правопорядку» – про це повідомив начальник комунального підприємства «Благоустрій» Олександр Співак.

Нагадуємо, що для оформлення працевлаштування особам до 18 років необхідно звернутися до Кропивницької міської ради (вулиця Велика Перспективна, 41, каб.313) обов’язково з одним із батьків або особою, що їх замінює та надати наступні документи:

1. Оригінал та копію свідоцтва про народження;
2. Заяву батьків про згоду на працевлаштування дитини (зразок надається під час оформлення документів або можна роздрукувати за посиланням: http://surl.li/ihcyj). Якщо один з батьків виховує дитину, то надається копія документу, який про це свідчить;
3. Документ, що підтверджує особу одного з батьків або особи, що їх замінює;
4. Медична довідка про стан здоров’я, в якій лікарем зазначено, що дитина не має алергічних проявів, фізичних вад, має задовільний стан здоров’я (тобто виконувати наступні види робіт: прополка трави, збір сміття, підмітання, збір скошеної трави у скверах та парках міста);
5. Оригінал та дві копії паспорта;
6. Оригінал та дві копії Витягу з реєстру Кропивницької територіальної громади (довідка про реєстрацію місця проживання);
7. Оригінал та дві копії реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);
8. Копія учнівського/студентського квитка або довідка з місця навчання.
9. Довідка про реквізити банківського рахунка особи, яка влаштовується на громадські роботи.

У разі наявності у осіб статусу внутрішньо переміщеної особи додатково надаються дві копії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Особам, яким виповнилося 18 років, оригінал та копія свідоцтва про народження, заява батьків про згоду на працевлаштування дитини не потрібні.

Усі перераховані документи надаються у паперовому вигляді.

Тривалість одного робочого дня складатиме чотири години протягом 10 робочих днів. Оплачувані громадські роботи для молоді триватимуть по 25 серпня поточного року.

За детальною інформацією звертатися в управління молоді та спорту Кропивницької міської ради за телефонами: 35-83-11, 35-83-12.

Нагадаємо, «Екостайл» приєднався до Асоціації управління відходами.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар