Вісім пляжів на Кіровоградщині визначили придатними для купання (ПЕРЕЛІК)

На сьогодні на Кіровоградщині визначено вісім місць відпочинку на воді та тривають роботи по приведенню їх у відповідність з Правилами охорони життя людей на водних об’єктах.

Про це повідомив під час брифінгу начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС у Кіровоградській області Віталій Бобіта, інформує Перша електронна газета.

Серед основних вимог до місця відпочинку були названі обстеження та очищення акваторій дна водойм, встановлення сезонних рятувальних постів та забезпечення їх наочною агітацією застережного змісту, а також обов’язкове укладання угод на обслуговування аварійно-рятувальними службами.

Також Віталій Бобіта навів перелік місць масового відпочинку населення області біля водойм та повідомив про ще чотири водних об’єкти, обстежені водолазами ДСНС, які на даний час не мають статусу офіційно визначених.

  • Кропивницький район

– місцевий пляж у селі Катеринівка;

  • Олександрійський район

-пляж “Голубе озеро” (ФОП Підгорний);

  • Голованівський район

-місцевий пляж в смт Новоархангельськ;
-пляж біля соснового лісу Новоаpхангельську;
-пляж ТОВ ДОЗ “Бpигантина” в Новоаpхангельську;
-пляж в селі Скалева;
-міський пляж  Гайвоpона по вул. Пляжна.

  • Новоукpаїнський pайон

-пляж бази відпочинку “Скіфія”, село Захаpівка.

Відтак, Віталій Бобіт зазначив, що в області налічується 3 тисячі ставків та річок, дві великі річки Дніпро та Південний Буг, які за словами чоловіка населення активно використовує для відпочинку на воді. Майже всі випадки загибелі на воді, а це 15 осіб за минулий рік, трапилися саме у непристосованих для купання місцях.

“Ми радимо купатися лише там, де це офіційно визначено”,- підсумував начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС.

Нагадаємо, в Олександрії заборонили купання на громадських пляжах

Читайте також: минулоріч у водоймах обласного центру виявили кишкову паличку

Поширити:

Залишити коментар:

коментар