У Кропивницькому відкрилася виставка картин Андрія Надєждіна (ФОТО)

У Музеї мистецтв Кропивницького відкрили виставку «Мистецькі обрії Андрія Надєждіна» та презентували збірку його книг «Думки вголос».

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

«Сьогодні ми відзначаємо 60 років від дня народження Андрія Михайловича Надєждіна. За своє життя він напрацював багато поважних регалій: Заслужений художник України, лауреат не одної обласної премії, живописець, письменник, мистецтвознавець. Впевнений, цей перелік продовжиться, адже його роботи поціновують по всій Україні і за її межами. Я дякую кожному, хто дає можливість всім охочим «доторкнутися» до мистецтва Андрія Надєждіна», – зазначив перший заступник голови обласної ради    Юрій Семенюк.

Надєждін Андрій Михайлович (19 червня 1963 року, м. Запоріжжя – 19 жовтня 2022 року, м. Кропивницький) – живописець, графік, мистецтвознавець, Заслужений художник України, лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна в номінаціях «новітні спрямування» та «мистецтвознавство та історія мистецтв», лауреат обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова.

Працював художником Художньо-виробничого комбінату Кіровоградської обласної організації Спілки художників України, викладачем Кіровоградської дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркін, провідним науковим співробітником художньо-меморіального музею О.О.Осмьоркіна.

Його твори зберігаються в Національному художньому музеї України, Дирекції виставок Міністерства культури України та Дирекції виставок Національної Спілки художників України в Києві, Музеї мистецтв, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна, літературно-меморіальному музеї І.К.Карпенка-Карого в Кропивницькому, меморіальному музеї В.Івасюка в Чернівцях, Історичному музеї міста Кам’янське Дніпропетровської області, приватних колекціях в Україні та за кордоном.

1

2

3

5

6

Нагадаємо, ліногравюра зі старовинного рушника з Кіровоградщини потрапила на конкурс у Великобританію

Читайте також: виставка сорочок, воркшоп з лиштви і патріотичні розмальовки – День вишиванки з “Бабою Єлькою”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар