Більше сотні вчителів Кіровоградщини отримали ноутбуки

Сьогодні, 9 червня, у Кропивницькому начальник ОВА Андрій Райкович та голова обласної ради  Юрій Дрозд вручили працівникам закладів середньої освіти Кіровоградщини ноутбуки від міжнародних донорів.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Як зазначають організатори заходу, через війну значно зросла потреба педагогічних працівників у комп`ютерній техніці для проведення уроків дистанційно. Відтак, наразі в області 10517 вчителів, з яких понад 4 тисячі не мали потрібного технічного оснащення. Більше тисячі вчителів вже отримали нову техніку, однак майже три ще досі потребують забезпечення.

Міжнародним донором стала некомерційна організація «World Vision International», створена та зареєстрована у відповідності до законів штату Каліфорнія, США. У межах ініціативи The Global Business Coalition for Education, яка в Україні реалізується, в особі Філії «Відокремлений підрозділ Ворлд Віжин Інтернешинал в Україні» за сприянням Міністерства освіти та науки України, надає безоплатно компʼютерне обладнання (ноутбуки) закладам середньої освіти комунальної форми власності для підтримки й забезпечення процесів дистанційного навчання в Україні.

Відповідно до рекомендованого МОН України розподілу, «World Vision International» передала  закладам середньої освіти комунальної форми власності в Кіровоградській області 104 ноутбуки. Їх отримали педагоги області, з яких 10 саме з Кропивницького.

9

4

5

7

8

2

1
Нагадаємо, Кропивницькі школярі отримали ноутбуки та планшети від дитячого фонду ООН

Читайте також: у Кропивницькому відкривають безкоштовну літню ІТ-школу

Поширити:

Залишити коментар:

коментар