З Кіровоградщини примусово виселили молдовського нелегала

Із території України примусово видворили 66-річного громадянина Республіки Молдова, який нелегально проживав на Кіровоградщині.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Знам’янського відділу Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області

Іноземець нелегально проживав в Україні, приїхав на Кіровоградщину до своєї співмешканки. За час перебування шлюб чоловік не уклав та не оформив документи на право проживання в Україні.

Минулого року порушника виявили працівники Знам’янського відділу УДМС в області. Неврегульованого мігранта було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та прийнято рішення про примусове повернення до країни походження. Іноземець повинен був залишити країну самостійно протягом місяця.

Через відсутність грошей рішення міграційників іноземець не виконав та продовжував проживати у місті Знам’янка. Під час рейду порушника виявлено повторно, відтак працівниками Знам’янського відділу було прийнято рішення про примусове видворення його до країни походження.

Працівники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в області спільно зі співробітниками відділу міграційної поліції Головного управління Національної поліції здійснили супровід неврегульованого мігранта до пункту пропуску «Могилів-Подільський».

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар