Кропивницьким підприємцям вкотре нагадали про штрафи за огидну рекламу

Кропивницьких підприємців за неестетичні вивіски притягуватимуть до адмінвідповідальності.

Про це з посиланням на міськраду повідомляє Перша електронна газета.

Інспекція з благоустрою ради вкотре звертає увагу підприємців на зовнішній вигляд вивісок та реклами. Велика частина їх, особливо в середмісті, йдеться в повідомленні, не відповідає законним вимогам і псує естетичний вигляд вулиць. Деякі рекламні засоби встановлені самовільно, без дозволів на розміщення зовнішньої реклами відповідно статті 16 ЗУ “Про рекламу”.

За неналежний вигляд вивісок підприємців притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

– Вивіски, відповідно до Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених ще у 2003 році, мають бути розміщені на зовнішній стороні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху або на поверсі, де розташовується власне чи надане у користування особі приміщення, – нагадав начальник інспекції з благоустрою Олександр Брюховецький. – Вулиці Кропивницького повинні мати естетичний та привабливий вигляд, а рекламні засоби та вивіски, особливо на будівлях – пам’ятках архітектури, повинні сприяти покращенню візуальних якостей міського середовища.

Олександр Брюховецький закликав підприємців підтримувати санітарно-технічний стан та естетичний вигляд своїх вивісок. І також наголосив, що за самовільне розміщення зовнішньої реклами на них чекає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 850 – 1700 гривень.

Нагадаємо, російськомовну рекламу виявили на вулицях Олександрії.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар