Сьоме місце на Чемпіонаті світу посів 64-річний легкоатлет із Кіровоградщини

64-річний олександрієць Василь Лашкул посів сьоме місце на Чемпіонаті світу у Польщі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ГС “Федерація легкої атлетики Кіровоградської області”

Чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів  проходив у польському містечку Торунь. Українську збірну представляв 64-річний легкоатлет Василь Лашкул.

У категорії 60+ він завоював 7 місце за проходження півмарафону дистанцією 21900 метрів за 1 годину 22 хвилини 54 секунди.

За результатами змагань збірна команда України у категорії 60+ стала срібним призером чемпіонату.

У змаганнях взяли участь понад 4 тисяч легкоатлетів з 88 країн світу. У підсумку на Чемпіонаті світу серед ветеранів збірна України посіла 16 місце, здобувши 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Нагадаємо, збірна Кіровоградщини з кікбоксингу виборола 23 медалі на чемпіонаті України