Безпечний простір в умовах війни – конкурс від U-LEAD для громад Кіровоградщини

© pixabay.com

Розробити комплексну програму з організації безпеки громадам допоможуть експерти U-LEAD. Прийом заявок на участь у “Мережі з обміну досвідом” триває до 30 квітня, а вже у вересні учасники продемонструють свої результати та здобутки.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією регіонального офісу “U-LEAD з Європою”.

Мережа з обміну досвідом”– це серія заходів, організованих для обмеженої кількості громад, які в невеликій групі взаємодіють один з одним та обмінюються досвідом, працюючи над конкретним продуктом.

В даному випадку учасники разом із експертами створюватимуть комплексні і системні рішення щодо безпеки територій громад.

До війни вважалося, що організація безпеки – це функція держави, а самоврядування забезпечує вирішення невеликих господарських питань в цій сфері. Війна показала, що місцеве самоврядування має грати більш значну роль в організації безпечного простору в громаді, – підкреслив Максим Ткач, керівник регіонального офісу “U-LEAD з Європою”.

До участі у Мережі буде відібрано 48 посадових осіб місцевого самоврядування з 24 територіальних громад України, в чиїх посадових обов’язках є координація сфери безпеки в громаді та цивільного захисту.

Учасники братимуть участь у трьох дводенних семінарах та матимуть індивідуальні консультації експертів національного рівня у сфері безпеки. Крім того, кожен учасник отримає smart-посібник, який допоможе краще орієнтуватися в матеріалі. По завершенню роботи Мережі громади-учасниці презентуватимуть свої програми.

Заявку (http://surl.li/ghqvy) необхідно заповнити до 18:00 30 квітня 2023 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Безпека/Назва громади та область».

Довідково.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Нагадаємо, три громади з Кіровоградщини пройдуть курс цифрової грамотності.

Читайте такожГромади Кіровоградщини можуть взяти участь у проєкті термомодернізації

Поширити:

Залишити коментар:

коментар