Міжнародна організація передала рятувальникам Кіровоградщини комплекти бойового одягу

Міжнародна гуманітарна організація ACTED передала рятувальникам Кіровоградщини 10 комплектів бойового одягу.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на ДСНС у Кіровоградській області.

 Міжнародна гуманітарна організація ACTED працює в Україні з 2015 року, надаючи допомогу цивільному населенню, яке проживало уздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях. Від початку повномасштабного вторгнення російської федерації ACTED активізувала свою діяльність, щоб підтримати постраждалих людей у гарячих точках конфлікту та внутрішньо переміщених осіб по всій території України.

Співпраця ACTED зі Службою порятунку Кіровоградщини розпочалася у листопаді минулого року під час заходів з евакуації населення із зони активних бойових дій. Працівники благодійного гуманітарного фонду разом з рятувальниками піклувалися про людей, які змушені були покинути свої домівки, тікаючи під постійних ворожих обстрілів та ракетних атак.

30 березня у Головному управлінні ДСНС у Кіровоградській області представники ACTED  передали надзвичайникам 10 комплектів сучасного бойового одягу пожежних.

“Поповнення матеріально-технічної бази пожежно-рятувального підрозділу, в тому числі, бойовим одягом – це запорука успішного виконання поставлених завдань. В умовах війни кількість бойових виїздів значно збільшилася, а разом з тим і потреба у спеціальному одязі пожежних зросла. Тож, отримані сьогодні комплекти передадуть до пожежно-рятувальних підрозділів, що ще більше зміцнить їх боєздатність”, – прокоментували надзвичайники.

image

7

70

77

89

707

Нагадаємо, кропивничанин вигадав пожежу, щоб освідчитися коханій

Читайте також: «Добре, коли ми не потрібні». Кінологиня ДСНС Кіровоградщини про роботу з чотирилапими колегами

Поширити:

Залишити коментар:

коментар