Шість закладів громадського харчування у Кропивницькому отримали адмінпротоколи

Озеленення Кропивницький

У Кропивницькому інспектори з благоустрою спільно зі спеціалістами профільних виконавчих органів міської ради  обстежили дерева,  що виявилися у полоні конструкцій літніх майданчиків по вулиці Театральній.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

“В ході обстеження ми провели роз’яснювальну роботу із керівниками шести закладів громадського харчування щодо необхідності і важливості забезпечення достатньої площі відкритого грунту для поливу дерев, накритих “літниками», – зазначив  начальник інспекції з благоустрою  Олександр Брюховецький.

Крім того, на керівників усих шести обстежених закладів: «Твоя варенична», «Два кофе», «TIMYAM», «Pecorini», «Не поспішай» та «Sho bar» складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 КУ про адмінпорушення. Протоколи направлені на розгляд адмінкомісії при виконкомі Кропивницької міської ради для притягнення до відповідальності.

“Прошу тримати інспекцію на постійному контролі стан зелених насаджень на літніх майданчиках по вулиці Театральній, – доручив заступник міського голови Олександр Мосін. – І своєчасно реагувати у випадку виникнення загрози пошкодження дерев”.

Нагадаємо, у Кропивницькому обстежать дерева, які потрапили до літніх майданчиків кафе по Театральній

Читайте також: у Кропивницькому на супермаркет склали протокол за пошкодження дерева

Поширити:

Залишити коментар:

коментар