Коли закінчиться опалювальнй сезон у Кропивницькому

© uain

За прогнозами метеорологів до кінця березня вже встановляться стійкі плюси у погоді, тож КП “Теплоенергетик” готується до припинення теплопостачання і завершення опалювального сезону.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Якщо різкого підвищення температури не буде, до кінця тижня опалення ще триватиме, поки діти завершують навчальний семестр, а з початком весняних канікул теплопостачання припиниться.

“Одразу по завершенні опалювального сезону підприємство розпочне ремонтні роботи на тепломережах. Вагомою допомогою у підготовці до наступного опалювального сезону стануть обладнання і техніка, які “КП “Теплоенергетик” отримало в рамках міжнародної підтримки від USAID, – відзначив заступник міського голови Олександр Мосін. – Зокрема, уже на повну потужність працює трактор JCB. Крім того, підприємство отримало труби різного діаметру для аварійних ремонтів тепломережі, засувки. Уже повністю завершили прийом солі, яку використовують для очищення теплоносія, загальний обсяг солі становить 690 тонн на 16 мільйонів гривень.

На підприємстві очікують ще на дві котельні і на аварійно-спеціалізований автомобіль, обладнаний генератором, насосом, помпою та іншим необхідним устаткуванням. Підприємство вже має дві такі автівки, але потреба у такій техніці є, тож ця допомога від USAID буде дуже доречною.

Нагадаємо, Райкович: Модернізацію теплопостачання у Кропивницькому відкладати більше не можна

Читайте також: коли у кропивницьких школах розпочнуться весняні канікули

Поширити:

Залишити коментар:

коментар