Найпопулярніші автолайфхаки: як використовувати майонез, шкарпетки та набір для макіяжу

Народні хитрощі та способи вирішення проблем підручними засобами завжди були популярними серед автомобілістів. Нехай часи дефіциту та відсутності сервісу залишилися позаду (і, сподіваємось, ніколи не повернуться), їздити за кожним чихом в автосервіс та витрачати гроші нікому не подобається.

У цій статті ми зібрали для вас найпопулярніші автомобільні лайфхаки, покликані полегшити догляд авто, уникнути частих проблем і, звичайно ж, заощадити.

  1. Усунення подряпин майонезом — невелика кількість майонезу наноситься на подряпину кузова, потім за допомогою м’якої тканини або губки протирається до видалення. Не гірше майонезу працює також зубна паста, використовувати її треба так само. Досить нанести товстий шар пасти на фару бмв, змити його водою і відполірувати її.
  2. Шкарпетки на двірниках — найкращий захист від їх зледеніння в зимовий період. Виглядає смішно, але працює чудово. Головне, не забути прибрати шкарпетки після поїздки, щоб вони не примерзли до скла.
  3. Крем для гоління від запотівання — рівномірно розмажте його по лобовому склу, після чого видаліть сухою ганчіркою. На склі залишиться непомітна плівка, яка запобіжить запотіванню та розводам.
  4. Силіконовий спрей для видалення пилу та бруду з панелі приладів та інших поверхонь салону автомобіля. Такий засіб можна купити на Avto.pro, хоча його основне призначення — захист поверхонь від старіння, зносу, звільнення від скрипу і т.д. Тим не менш, якщо ви нанесете невелику кількість силікону на м’яку тканину та протрете поверхні, це буде дієвим методом підтримання чистоти.
  5. Фольга замість дзеркала заднього виду — якщо на нове дзеркало кошти в бюджеті не передбачені, використовуйте шматок алюмінієвої фольги та клейку стрічку.
  6. Пензлик для макіяжу, щоб очистити вентиляційні отвори: великий косметичний пензлик для рум’ян допоможе легко дістати всі закриті місця в салоні і видалити звідти поклади пилу.
  7. Кондиціонер для волосся як антидощ — звичайний кондиціонер для волосся із середньої цінової категорії утворює на кузові гідрофобне покриття не гірше, ніж професійний антидощ. Розведіть кондиціонер з водою один до одного та нанесіть його на кузов на п’ять хвилин. Після цього надлишки кошти треба сполоснути водою.

Для всіх цілей існують спеціальні засоби, які можна купити в автомагазині. Однак більшість із них впоратися з поставленим завданням не набагато гірше. У цій ситуації працюють закони ринку, за якими будь-який попит треба задовольнити, і лише в другу чергу враховуються реальні потреби автовласників та можливості хімічної промисловості.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар