Енергосистема третій день поспіль працює без дефіциту, – Укренерго

Станом на 14 лютого споживання електроенергії є суттєвим, але дефіцит в енергосистемі відсутній вже третій день поспіль.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Укренерго.

“Споживання електроенергії знаходиться на рівні робочого дня понеділка та залишається суттєвим. Попри це, дефіцит потужності в енергосистемі наразі відсутній: електростанції виробляють достатньо електроенергії, щоб покрити споживання”,- зазначили енергетики.

Як зазначає Укренерго, в ремонт вивели енергоблок на одній з електростанцій, проте це компенсується посиленою роботою гідроелектростанцій, які через водопілля мають достатньо ресурсів. Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини.

Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились, отже планових відключень світла також немає. Водночас, попереджає Укренерго, вони можливі у разі зростання споживання. В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще діють незначні мережеві обмеження. Заміри фактичного споживання в областях проводяться відповідно до графіка.

Енергетики продовжують ремонтні роботи на низці пошкоджених внаслідок обстрілів електростанцій та на всіх пошкоджених об’єктах магістральних мереж “Укренерго” для усунення мережевих обмежень та передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів.

Понад 10 ГВт встановлених в Україні потужностей недоступні українській енергосистемі й знаходяться під контролем ворога.

Нагадаємо, попри проблеми з електрикою на Кіровоградщині теплоенергетика працює стабільно

Читайте також: Знам’янська бальнеологічна лікарня отримала генератор від UNICEF

Поширити:

Залишити коментар:

коментар