На трасі біля Малої Виски безкоштовно годують проїжджих воїнів

Офіційний сайт Маловисківської міськради оприлюднив історію співпраці жителів Новомиргородської та Маловисківської громад, які об’єднались, щоб годувати воїнів.

Про це пишуть «Новомиргородські вісті», повідомляє Перша електронна газета.

До допомоги захисникам долучились у селі Рубаний Міст. Декілька жінок вирішили готувати гарячі обіди воїнам і вивозити все це на трасу, яка проходить селом Олександрівка Маловисківської громади.

Їм пішли на зустріч староста Олександрівського старостинського округу Валерій Бобринець та власник кафе «Домашня кухня» Микола Сагайдак, який надав своє приміщення і який сам теж активно допомагає захисникам.

Тепер щочетверга представники об’єднання «Паляниця» з Рубаного Мосту – Валентина Боса, Марія Лушпай та водій Станіслав Мазуренко – приїжджають в Олександрівку, привозять готові обіди, випічку, щоб пригостити військових, які проїжджають трасою повз.

Воїни можуть тут пообідати традиційними стравами: пельменями, варениками, голубцями, картоплею з м’ясом, налисниками, котлетами тощо. Тим, хто не має часу на обід, бо дуже часто військові поспішають, дають з собою пакети з пиріжками, випічкою, фруктами, теплими шкарпетками.

54ebc05b-d346-4cef-8c30-8705897ad5a7

Як розповіла Валентина Боса, вони не належать до волонтерів, а просто від себе роблять добру справу. Дуже вдячні старості Олександрівського старостинського округу Валерію Бобринцю за співпрацю, а також власнику кафе Миколі Сагайдаку за надане приміщення.

2

1

Нагадаємо, в Олександрії організували гаряче харчування для переселенців.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар