У Кропивницькому відкрили вісім додаткових “Пунктів незламності”

Мережа Пунктів незламності у Кропивницькому невпинно розширюється. Нині у Кропивницькому готові приймати відвідувачів вже 30 локацій, де кропивничани під час тривалого відключення в місті енергопостачання матимуть можливість обігрітися, попити гарячого чаю, зарядити гаджети та отримати необхідну інформацію.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Кропивницьку міську раду.

“Сьогодні до раніше створених додалися 8 нових і робота міської влади у даному напрямку триває. За кожним пунктом закріплені відповідальні особи, організоване чергування, персонал пройшов необхідне навчання, – наголосив керівник штабу з розгортання Пунктів незламності, секретар міської ради Олег Колюка. – На випадок блекауту для людей в Пунктах незламності створені максимально комфортні умови перебування, місця обігріву об лаштовані необхідними за потужністю генераторами, котельнями з автономним живленням або печами – «буржуйками», дровами, інтернетом, водою тощо”

Сьогодні, 8 лютого, Олег Колюка проінспектував один із восьми нових пункт обігріву, який розгорнули в приміщенні Фортечної районної у місті Кропивницькому ради.

Як повідомив голова ради Віктор Закаблуковський, виділені приміщення розраховані для одночасного перебування 50 осіб.

“Опалення будівлі — пічне, є солідний запас дров, закуплений генератор, який у випадку необхідності забезпечить освітлення й підзарядку мобільних телефонів і повербанків. Також придбали самі павербанки, ліхтарі на батарейках, забезпечили пункт питною водою, аптечкою, засобами гігієни, в тому числі дитячої, доступом до інтернету та первинними засобами пожежогасіння. Створили невеличкий дитячий куточок”, – розповів Віктор Закаблуковський.

Новостворені “Пункти незламності” знаходяться за адресами:

– Фортечна районна у місті Кропивницькому рада, вул. Гоголя, 28;
– Подільська районна у місті Кропивницькому рада, вул. Архітектора Паученка, 53/39;
– КЗ “Балашівська гімназія”, вул. Івана Франка, 18;
– КЗ “Кущівська гімназія”, вул. Вознесенська, 97;
– КЗ “Класична гімназія”, вул. Микитенко, 35/21;
– КЗ “Гімназія ім. Олени Журливої”, вул. Авіаційна, 64;
– КЗ КДЮСШ №4, вул. Ельворті, 3;
– КЗ “Ліцей “Сокіл”, вул. Короленка, 46.

Із повним переліком Пунктів незламності у Кропивницькому можна ознайомитися на офіційному сайті Кропивницької міської ради за посиланням.

Нагадаємо, “Пункти незламності” для маломобільних осіб облаштували у Кропивницькому

Читайте також: “Пункт незламності” облаштували у ЦНТУ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар