Важливо

Який диван купити – великий розкладний чи диван-тахта?

Облаштовуючи кімнату м’якими меблями, слід чітко розуміти, що саме нам потрібно. Вибір залежить від небагатьох факторів, зокрема від площі приміщення. Не секрет, що меблювання вітальні і дитячої кімнати дещо відрізняється одне від одного. Вітальня потребує більш функціонального та представницького підходу, в той час, як у невеличкій за площею кімнаті перш за все цінується ергономічність та затишність обстановки.

Коли найкращий варіант – диван-тахта?

Головною якістю тахти є її компактність. Це різновид софи, який орієнтований на використання у якості ліжка. За конструкцією диван-тахта майже нічим не відрізняється від інших м’яких меблів. Єдина відмінність – це наявність бокового бортика, що слугує відмежуванням між зоною відпочинку та стіною.

Як саме виглядає такий міні диванчик, можна дізнатися на https://fayni-mebli.com/ua/tag-sofas-ottomans.html, де також є можливість купити диван-тахта, вибравши конструкцію за будь-яким параметром (розміри, система розкладки, матеріали, дизайн).

На відміну від звичайного дивану, тахта компактніша і призначена для використання в невеликих за площею кімнатах (дитяча, спальня). Також це чудове рішення для створення куточку комфорту в нежилій зоні на кшталт балкону.

Диван-тахта з системою трансформації

Справді, сучасні моделі дивана-тахта найчастіше оснащені хоча й нескладною, але все ж таки повноцінною системою трансформації. Ще умовних 10 років тому даний виріб не передбачав можливості розкладки, але сьогодні немає жодних проблем купити диван-тахта з механізмом трансформації типу єврокнижка, дельфін або викочування.

Переваги та недоліки дивана-тахта

Диван-тахта відзначається компактністю, практичністю та привабливим цінником. Загальний перелік переваг включає:

  • невеликі розміри;
  • чудове рішення для дитячої кімнати;
  • невелика ціна;
  • наявність механізму розкладки.

Серед недоліків – не всі моделі мають ніші для білизни. Також бюджетні варіанти з матрацом пружинного типу можуть скрипіти.

Коли краще віддати перевагу великому розкладному дивану?

Тут відповідь більш ніж очевидна. Вона випливає з попереднього пункту, адже якщо диван-тахта є повноцінною заміною ліжка для спальні або дитячої кімнати, то відповідно великий диван з технологічною системою розкладки доречно ставити у головне житлове приміщення – тобто у вітальню.

Щодо переваг та недоліків. На відміну від тахти, великий диван забезпечує якіснішу спальну зону та має простору білизняну нішу, але його навряд чи поставиш у невеликій кімнаті. Тобто у порівнянні з тахтою наявне певне розмежування ролей.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар