Як правильно вибрати паперові рушники?

Паперові рушники вже стали невід’ємним атрибутом у повсякденному житті. Ми їх використовуємо для витирання рук, обличчя, столу, якщо щось впустили, розлили, і багато інших варіантів. Вони більш гігієнічні і зручніші в застосуванні, ніж звичні ганчірки. У цій статті розглянемо як вибирати якісні паперові рушники, їх характеристики, види та що впливає на вартість паперових рушників.

На ринку представлено чимало різноманітних варіантів дизайнів та брендів, і це ускладнює вибір. Деякі віддають перевагу ціновій політиці, хтось – якості. Нижче наведемо список властивостей, які допоможуть зробити вибір.

Виділяють два види рушників:

  • побутові – використовують для домашніх потреб,
  • професійні – для громадських місць.

Професійні від побутових відрізняються лише щільністю та розмірами.

Склад

Макулатура – робиться з вторинної сировини. У процесі виробництва макулатуру очищають від забруднень, тому цей варіант є екологічно чистим та недорогим.

Первинна целюлоза – паперові рушники з цього матеріалу на дотик м’які та міцні, мають високу здатність до поглинання вологи. Це більш дорогий варіант.

Щільність

Спеціальний спосіб виготовлення паперових рушників дозволяє при намоканні не кришитися, не розлазитися і не розпадатися. Чим більше шарів у паперу, тим він надійніший, оскільки поглинає більше рідини, і дорожчий. Багатошарові рушники частіше використовуються в місцях, де підвищена волога – у виробничих кухнях, туалетах, місцях громадського харчування.

Типи складання

V – або V-Fold – додавання – полотна зігнуті навпіл. Вони вкладаються один в інший і дістаються з диспенсера по одному аркушу, що дозволяє витрачати їх економно. Використовують цей тип додавання найчастіше у громадських місцях.

Z – або Z-Fold – кінець одного листа вкладено на початок іншого листа, за рахунок цього, коли дістаємо один рушник, тягнеться наступний. Вигідні для місць з низькою прохідністю або домашнього використання.

C – або C-Fold – складки зігнуті з двох сторін, а самі листи розташовані один за одним. При такому вкладенні з диспенсера дістають за раз більше одного рушника.

W – M-Fold – найдовші полотна, що мають згини у трьох місцях. Підійдуть для місць з високими вимогами до гігієни, тому що маю найбільший розмір.

На що слід звертати увагу при виборі:

  • Якість поглинання вологи. Це безпосередньо залежить від якості, щільності (кількість шарів паперу) та текстури малюнка. Якщо необхідно ввібрати значну кількість рідини, краще взяти 2-х або 3-х шаровий рушник, проте якщо потрібно просто витерти руки, то й одношаровий цілком впорається.
  • Можливість використання одноразових рушників без диспенсера – врахуйте цей момент, якщо він важливий.
  • Тип упаковки – існують, в основному, рулонні та листові рушники, обидва варіанти можна використовувати без диспенсера.
  • Розміри – від них залежить і витратність рушників. Для економічного застосування серветок врахуйте потрібний розмір, щоб не довелося викидати напівсухий рушник.

Гігієнічність та зручність у використанні – це дві основні переваги одноразових паперових рушників. Їх виробляють таким чином, що навіть у вологому стані, вони не рвуться на шматочки і не залишають ворсу на руках. Вибирайте перевірені бренди виробників та відчувайте себе комфортно.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар