Родинам загиблих воїнів з Кіровоградщини вручили нагороди

© Галицький Кореспондент

Ордени «За мужність» ІІІ ступеня родинам загиблих захисників із Кіровоградщини вручили голова обласної ради Сергій Шульга та начальник ОВА Андрій Райкович на сесії обласної ради сьогодні, 21 грудня.

Про це повідомляє Перша електронна газета.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно удостоєні:

  • прапорщик Сергій Горячев,
  • старший матрос Євген Клименко,
  • солдат Сергій Залевський,
  • солдат Олександр Ларіонов,
  • солдат Юрій Марзін,
  • солдат Сергій Савченко.

Також відзнаки Ради національної безпеки і оборони України І ступеня вручили Руслану Криворотенку – фельдшеру з медицини невідкладних станів підстанції №1 Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області і Тетяні Скворцовій – сестрі медичній старшій хірургічного проктологічного відділення обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Відзнаку Ради національної безпеки і оборони України ІІ ступеня отримала Ірина Левіцька – сестра медична з лікувальної фізкультури обласного клінічного госпіталю ветеранів війни.

Водночас Сергій Шульга й Андрій Райкович вручили грамоту Української асоціації районних та обласних рад депутату обласної ради Олександру Голованю, почесну грамоту та грамоту обласної ради депутатам Геннадію Сябренку та В‘ячеславу Ківернику.

Як уже повідомлялося, депутата обласної ради Андрія Ярового Президент України удостоїв ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Читайте такожОрден «За мужність» отримав курсант Академії Нацгвардії з Кіровоградщини

Поширити:

Залишити коментар:

коментар