UNICEF виділить майже 60 млн. грн на підтримку Кіровоградщини

© procryptor.com

Майже 60 мільйонів гривень у рамках реалізації проєкту підтримки українців, що постраждали внаслідок війни, передбачив UNICEF на втілення гуманітарних програм у Кіровоградській області.

Про це за інформацією обласної ради повідомляє Перша електронна газета.

Голова обласної ради Сергій Шульга подякував регіональному представництву UNICEF за співпрацю під час зустрічі сьогодні, 1 грудня.

«Ваш внесок неоціненний. Я бачу, як ви допомагаєте родинам вимушених переселенців, дітям, нашим закладам охорони здоров‘я, закладам соціального спрямування. Як створюєте центри адаптації», – зазначив Сергій Шульга.

317793736-521164883379003-1943537317868516025-n

Окремо він висловив подяку за систематичну підтримку обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград». У критичній ситуації обладнання, яке надав UNICEF, допомогло забезпечити відновлення водопостачання та підвезення води людям.

«Нам приємна така оцінка роботи. Ми і надалі готові опікуватися українцями, що постраждали внаслідок війни. Ми працюємо за кількома десятками напрямків у межах нашого проєкту. На його реалізацію в регіоні передбачили 59 мільйонів гривень. Також залучили в Кіровоградську область більше 430 тон гуманітарних вантажів включаючи дитячий одяг, набори гігієни, медичне обладнання, обігрівачі, воду та інші необхідні матеріали. Понад 8 тисяч сімей отримали грошову допомогу на більш як 8 мільйонів доларів», – повідомила керівниця програм UNICEF у Кіровоградській області Тетяна Федоренко.

Гуманітарну місію UNICEF на Кіровоградщині, як і загалом в Україні, розпочав у березні.

Нагадаємо,  облрада передала двом закладам допомогу від американського фонду.

Читайте також:

Поширити:

Залишити коментар:

коментар