Важливо

Секс-шоп TALLA: найкоротший шлях до задоволення

© Pexels

Ми всі індивідуальні: хтось може отримати оргазм від одного лише поцілунку, а для когось потрібен час, щоб досягти того самого. Але і перші, і другі потребують регулярного апдейту відносин, який здатний забезпечити величезний арсенал інтимних іграшок. Секс-шоп TALLA https://talla.ua/ua/ є своєрідним оазисом для тих, хто на якийсь час втратив натхнення в сексі.

секс-шоп TALLA

Чим приваблює TALLA

Ми не просто інтернет-магазин секс-іграшок. З перших днів існування ми прагнули створити бездоганний сервіс для тих, хто не любить сірих відтінків в інтимних стосунках. Наша команда приділяє пильну увагу функціоналу сайту — він зрозумілий усім без винятку, а кількість функцій робить взаємодію користувача з ресурсом максимально комфортною.

Ми структурували каталог, створивши таку кількість категорій, якої достатньо для зручного пошуку. Для того, щоб оцінити всі функціональні можливості, потрібно обов’язково зареєструвати особистий кабінет покупця. Це не простий кабінет, а ігрофікований. Принцип простий: практично будь-яка активність на сайті вигідна для наших клієнтів. Чи купуєте ви чи залишаєте відгук — ми нараховуємо за це бали, даруємо подарунки та знижки.

Якось зареєструвавшись у системі, ви отримуєте ранг «новачок». Але все швидко змінюється, і ви вже отримуєте новий статус і ранг, а разом з ними знижки, а потім і подарунки. Накопичивши достатньо балів, ви отримуєте право на приз, який ми надсилаємо вам разом з наступним замовленням.

Ми спробували додати до звичайного процесу трохи азарту, гри. В інтернет-магазині TALLA цікаво на всіх етапах, а згодом стає ще й вигідно.

Переваги секс-шопу TALLA

Стандартний функціонал, до якого можна віднести закладки, історію замовлень, друк звітів та інше — обов’язкові функції в кабінеті покупця. Але наших покупців приваблюють не лише вони. Перерахуємо основні переваги секс-шопу TALLA:

  • Вибір секс-іграшок. Він величезний, а заслуга у цьому — покупців. Для формування асортименту магазину ми використовуємо незалежні рейтинги, відгуки наших клієнтів та статистику покупок. Якщо ви не відвідуєте наш магазин щодня, ви ризикуєте пропустити найцікавіше, адже ми оновлюємо асортимент практично кожен день.
  • Ціна секс-іграшок. Ми контролюємо вартість нашого товару, щоб ви мали можливість купувати більше. Ми оптимізували всі процеси в інтернет-магазині та скоротили кількість співробітників. Ми працюємо із прямими дистриб’юторами. Все це дозволяє нам пропонувати найкращу продукцію за найкращими цінами.
  • Анонімність. Інтимна сфера потребує конфіденційності — це наше основне правило. Для надсилання замовлень ми використовуємо непрозору упаковку. У графі вміст ми зазначимо «сувенір» чи «косметика». Повна анонімність гарантується.
  • Професійна консультація. У нашому інтернет-магазині працюють професійні сексологи, які в телефонному режимі або чаті допоможуть вам вибрати іграшку, проконсультують з суміжних питань. Щоб рівень компетентності наших співробітників завжди був на високому рівні, вони регулярно відвідують спеціальні профільні заходи.
  • Безкоштовна доставка. Якщо сума вашого замовлення сягнула 1500 грн. і вище, ми беремо витрати по його доставці на себе. Терміни доставки — 1-3 дні в будь-який регіон України.

Півгодини сексу спалює 200 калорій. Дотримуйтесь регулярності, і ви будете здорові та граціозні в будь-якому віці, а ми вам у цьому допоможемо.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар