Лікування залежностей

Для багатьох, навіть найближчих людей, стає несподіванкою те, що людина вживає наркотики, оскільки більшість таких залежних це ретельно приховують. Такі люди вміють маніпулювати, вигадують відмазки – все для того, щоб їх не викрили та не змусили відмовитися від вживання згубних речовин. Якщо придивитися і проаналізувати поведінку людини, можна побачити, як вона змінюється зовні, змінюються її звички, пріоритети, принципи, цінності. У наркомана вони або змінюються або взагалі відсутні.

Ін’єкційне вживання наркотиків: як визначити

Ті, хто раніше не стикався з такими ситуаціями, і не мають медичної освіти, зазвичай не можуть визначити, чи людина залежить від наркотиків. Досвідчені наркомани примудряються приховати як «таблеткову» залежність, а й ін’єкційне вживання. Найнебезпечнішими у такому випадку речовинами є опіати – дезоморфін, макове насіння.

Багато хто боїться лікуватися, щоб їхні персональні дані не були розкриті. Для таких випадків створено спеціальний анонімний центр  mc-spasenie.kiev.ua. Досвідчений лікар-нарколог зможе визначити підозрілий стан за зовнішнім виглядом наркомана. Батькам це складно помітити, оскільки часто залежні вибирають не область рук, а, наприклад, зону паху чи інші частини тіла, де сліди від уколів можна приховати.

Вживання наркотиків: як визначити

Особливості зміни зовнішнього вигляду, стан наркозалежного визначаються тим, які речовини він приймає. Так, приймаючи стимулятори (наприклад, амфетамін, сіль), часто спостерігається порушення мови та пам’яті, безсоння, розширення зіниць. При вживанні опіатів – зіниці стають вузькими, настає сонливість, сповільнюється серцевий ритм.

Часто у залежних спостерігаються проблеми з фінансами, оскільки потрібно отримати чергову дозу. Це може штовхати їх на злочини, продаж домашніх коштовностей, брехню, прояв агресії та інші стани, які раніше були не характерні для людини. Якщо з’явилися підозри та виявляються зазначені нюанси поведінки чи фізіологічні зміни, варто негайно звернутися до фахівців, які здійснюють лечение зависимостей.

Людина залежить від наркотиків: як діяти

Якщо є підозри чи впевненість у тому, що близька людина вживає наркотики, потрібно негайно звернутися до фахівця. Він насамперед допоможе підібрати правильну мотивацію для лікування. Щоб очистити організм, відновити його, нормалізувати психологічний стан, лікарі центру використовують спеціальні авторські методики.

Здійснивши якісну діагностику роботи органів та систем, правильно підібравши терапію, можна повернути людину до нормального життєвого ритму. Дуже важливо усунути як залежність від речовин, так і пройти психологічну реабілітацію.


Пам’ятайте:
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар