![ea3e4b89-88c8-409a-886f-5d9014cd6d50_820x360-scaled](https://persha.kr.ua/wp-content/uploads/2022/11/ea3e4b89-88c8-409a-886f-5d9014cd6d50_820x360-scaled-1-678x381.jpg)
За прокурорського втручання територіальна громада м. Знам’янки отримає майже 200 тис грн на потреби дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської обласної прокуратури.
Суд в повному обсязі задовольнив позов Знам’янської окружної прокуратури про визнання 188 тисяч гривень відумерлою спадщиною та їх передачі до бюджету територіальної громади на потреби вихованців будинку-інтернату.
Наразі ювенальний прокурор взяв на контроль цільове використання цих коштів.
Нагадаємо, більше сотні сиріт евакуювали з Донеччини у Кіровоградську область
Читайте також: 11 родин Кіровоградщини готові прийняти дітей, які осиротіли через війну