Важливо

Нові вимоги цивільного захисту до об’єктів будивництва обговорили в ОДА

© pixabay.com

У Кіровоградській обласній військовій адміністрації обговорили законодавчі зміни щодо забезпечення вимог цивільного захисту під час планування і забудови територій.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Кіровоградської ОВА.

Сьогодні, 21 вересня, під наради начальниця обласного управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторія Кулікова повідомила про особливості забезпечення вимог цивільного захисту.

«Сьогодні Кіровоградщина як ніколи потребує розбудови мережі надійних укриттів, які забезпечать захист людей від ризиків, пов’язаних з бойовими діями. Розбудова такої мережі має стати обов’язковою, що дозволить зробити наші громади більш безпечними та захищеними», – зазначила вона.

Вікторія Кулікова додала, вказаний закон передбачає зміну підходів до системи споруд захисту під час планування територій на рівні містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях. Зокрема, документація має обов’язково містити розділ інженерно-технічних заходів захисту, який визначає план розвитку захисних споруд та забезпечення доступу до укриттів.

Нагадаємо, у Кропивницькому планують облаштувати зупинки-укриття.

Читайте також: Актуальні укриття Кропивницького на випадок повітряної тривоги (ПЕРЕЛІК)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар