На Кіровоградщині поліцейські врятували водія, в якого стався серцевий напад

© pixabay.com

Під час несення служби з патрулювання території поліцейські офіцери Великосеверинівської громади Тимур Сатибаєв та Андрій Дворніков побачили припаркований на узбіччі автомобіль і чоловіка з жінкою, які явно потребували допомоги.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Сектору комунікації поліції Кіровоградської області.

64-річний мешканець Кропивницького, який на власному автомобілі їхав до Києва, раптово відчув погіршення самопочуття. Водій зупинився, зміг самостійно вийти з салону машини та приліг на узбіччі. Біля нього перебувала дружина, яка сподівалася, що чоловіку стане краще і вони продовжать подорож.

Правоохоронці перевірили сан чоловіка і на службовому автомобілі терміново доправили його в лікарню. Під час обстеження з’ясувалося, що стан складний і пацієнт потребує негайної госпіталізації. Передавши громадянина лікарям, правоохоронці допомогли його дружині транспортувати авто чоловіка до місця проживання та провели до медичного закладу, де фахівці вже розпочали лікування.

«Я щиро дякую поліцейським офіцерам громади Тимуру та Андрію за їх чуйне ставлення, швидку реакцію, правильно прийняте рішення і людяність, які допомогли врятувати життя моєму чоловіку. Ми не відразу зрозуміли, наскільки небезпечною була ця ситуація, а вони наче відчули, що повинні були опинися поруч, приїхали і допомогли. Ще раз дякую, нехай їхня служба буде спокійною під мирним небом», – говорить жінка.

1

Про подію поліцейські розповідають стримано. Запевняють, що їх завдання під час патрулювання не лише виявлення порушників, а й, в першу чергу, профілактична робота та надання допомоги громадянам, які потрапили в біду. Оцінити ситуацію, визначити, коли така допомога необхідна – це життєвий досвід, а його у Тимура та Андрія вже чимало.

«Ми з колегою на чергуванні практично 24/7. Спілкуємося телефоном, їдемо, коли люди звертаються з проханням допомогти. А от бувають випадки, коли потрібна порада і у прийнятті рішення, моральна підтримка. Впоратися з цими завданнями можливо, коли громадяни тобі довіряють. Це і є найвища оцінка нашої роботи», – запевняє поліцейський офіцер громади Тимур Сатибаєв.

Нагадаємо, поліцейські врятували жінку, яка знепритомніла зачинена у власній хаті.

Читайте також: Поліцейського з Кіровоградщини відзначили за розмінування Київської області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар