Обираємо якісний і модний спортивний костюм для дівчинки

© pixabay.com

Спортивний стиль одягу завдяки своїй зручності і практичності вже давно зайняв одне з ключових місць в гардеробі кожного, не залежно від віку і статі. А спортивні костюми завжди будуть актуальними як у спортзалі, так і поза його межами – на відпочинку, пікніках, турпоходах, прогулянках і в якості буденного домашнього одягу.

Чи не найважче вибрати і купити спортивний костюм для дівчинки, щоб він був водночас якісним і надійним, красивим і модним.

Обираючи, скористайтеся такими порадами.

girl-2161198-960-720

Види

Традиційний спортивний костюм складається зі штанів і куртки на блискавці. У продажу також є трійки з жилеткою чи футболкою, костюм з лосинами замість штанів, толстовками замість курточки, а ще спеціальні костюми для занять різними видами спорту (гімнастика, танці тощо).

Варто мати на увазі, що не залежно від того, чи ви обираєте костюм у якості домашнього одягу, чи для занять спортом, чи виключно для уроків фізкультури, найкращим варіантом буде класична комбінація зі штанів і куртки. Адже кожну з цих деталей одягу в будь-який час можна легко замінити, доповнити. І займатися в ньому значно зручніше, адже курточку легше зняти чи одягнути, на відміну від кофт без застібок. А в спорті і повсякденному житті головне – це зручність і практичність.

Матеріал

На що ще обов’язково потрібно звернути увагу, так це матеріал. Особливо, якщо ідеться про дівчинку-підлітка.
У професійних спортсменок матеріал може бути повністю синтетичним, але лише високотехнологічним і терморегуляційним. Для школи, ранкових пробіжок і активного дозвілля варто обрати костюм з натуральних і дихаючих матеріалів, але з певним відсотком штучних волокон, які відповідають за гігроскопічність, еластичність і форму речей (бавовна з еластаном, трикотаж з флісом тощо).

Загалом при виборі спортивного одягу для дівчаток слід звернути увагу на міцність тканини, еластичність, екологічність, гігроскопічність, повітропроникність і практичність догляду, адже бруд і пі ніхто не скасовує і речі мають легко піддаватися чищенню і пранню.

girl-3565976-960-720

Сезонність

Спортивні костюми як і інші речі мають сезонну приналежність.

Звичайний теплий спортивний костюм підійде для активних занять навесні і восени, а ще для звичайних прогулянок на свіжому повітрі. Такий комплект зазвичай складається з утеплених штанів і куртки з капюшоном. Останній елемент є дуже важливим, адже може прикрити шию і голову і від поривів вітру, і від дощу чи снігу.

Для утеплення використовують повітропроникні натуральні матеріали, які здатні зберігати тепло і відводити зайву вологу. Найчастіше виробники використовують трикотаж із зовнішнього боку і фліс зсередини або шиють костюми на мембрані, які вирізняються легкістю, але не балують цінами.

Літній спортивний костюм може складатися як із класичних штанів, так і з шортів, які поєднуються з футболками чи топами різноманітних видів крою, забарвлення і принтів. Хоча у спеку краще віддати перевагу одягу світлих тонів і обов’язково з натуральних матеріалів – бавовни або трикотажу.

girl-3307270-960-720

Обираючи спортивний костюм для дівчинки, пам’ятайте, що не важливо чи їй 5 років, чи вже 15, а до свого одягу вона ставиться особливо відповідально і прискіпливо. Тож спортивний костюм у юної модниці має бути найкращим за всіма існуючими параметрами.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар