Співпраця з англійським містом Бат: Олександрія отримала партнера

Олександрійська міська рада

Вчора, 9 серпня відбулася онлайн-зустріч міського голови Олександрії Сергія Кузьменка  з представниками ради міста Бат (Англія) на чолі з лідером виконавчого комітету Кевіном Гаєм.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Олександрійську міську раду.

«Олександрія досить успішне місто. У нас багата історія та культура. Однак 24-те лютого перекреслило більшість планів в економічному та культурному секторах. Фактично сьогодні всі наші зусилля спрямовані на підтримку військових та переселенців. Тож такі контакти нам дуже важливі. Розраховуємо, що разом ми зможемо зробити значно більше і краще для наших міст і країн» – розповів на початку зустрічі Сергій Кузьменко.

Кевін Гай відзначив згуртованість і мужність українського народу, високу відповідальність місцевої влади, яка дбає про своїх жителів, та розповів про щиру підтримку батівців у цій складній ситуації.

Сторони обговорили шляхи співробітництва та укладання партнерських відносин між двома містами, а також посильну допомогу, яку можуть надати жителі Бату для Олександрійської громади. Окрім цього,   вирішили одночасно співпрацювати за різними напрямками, аби оптимізувати та пришвидшити роботу в межах дружніх стосунків.

Нагадаємо, Гостомель, Харків, Нікополь: в Олександрії відкрили виставку речей переселенців

Читайте також: в Олександрії відкрили будинок-музей Дмитра Чижевського (ФОТО)

Поширити:

Залишити коментар:

коментар